Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te ceny samochodwo w anglii to chyba zkosmosu sa wziete? ja posiadam lexusa rx300 koszt w anglii 6 tys funtow  w polsce 60 tys zl !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kurwa glupi kraj?My w dupe wszystkim wchodzima cholota z Wiejskiej nie umie sie przeciwstawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pie.... skad autor wziąl ceny tych samochodow ? :D no z takimi cenami to bym nawet nie sprowadzal. Widac ze ten co to pisał jest przeciwko RHD i wpisal kosmiczne ceny aby zniechecic ludzi. Nie wierzcie w to . Przyjedzcie do Anglii albo posprawdzajcie ogłoszenia bo to tutaj to chyba jakis zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos wam napisze jeszcze. od 8 lat jestesmy w Anglii z żoną, moja połowica zrobiła prawo jazdy tutaj. kupilem na ostatnim naszym urlopie w polsce LH i co? moja woli jezdzic anglikiem, to po pierwsze, a po drugie to jej pytania nie zapomne tuz po wsadzeniu d..y w LH. jak ty to robisz ze nie sprawia ci problemu jezdzenie nie ta strona? :) mam problem, zawsze po tygodniu urlopu, jak sie na ogladam stado baranow, na lyczynskich blachach, gnoi w furach "od taty", i zawsze sobie powtarzam-dosc jezdzenia po Polsce. niestety to nierealne, wiec pozostane w tej czesci europy, gdzie barany wystepuja na polach, a moja zona i dziecko jest bezpieczniejsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos wam napisze jeszcze. od 8 lat jestesmy w Anglii z żoną, moja połowica zrobiła prawo jazdy tutaj. kupilem na ostatnim naszym urlopie w polsce LH i co? moja woli jezdzic anglikiem, to po pierwsze, a po drugie to jej pytania nie zapomne tuz po wsadzeniu d..y w LH. jak ty to robisz ze nie sprawia ci problemu jezdzenie nie ta strona? :) mam problem, zawsze po tygodniu urlopu, jak sie na ogladam na  stada baranow, na lyczynskich blachach, gnoi w furach "od taty", i zawsze sobie powtarzam-dosc jezdzenia po Polsce. niestety to nierealne, wiec pozostane w tej czesci europy, gdzie barany wystepuja na polach, a moja zona i dziecko sa bezpieczniejszi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to kolejny dowód że to azja a nie europa. Stado baranów będzie teraz masowo kupować szrot na dodatek z kierownicą po prawej stronie, bo parę złoty taniej...! Oczywiście najlepiej wieśniackiego Golfa albo vectre. Nie ważnie, że bez zawieszenia i hamulców, to jeszcze kierować będą z fotela pasażera. A niech się powybijają będzie selekcja naturalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje włączyć się do ruchu albo wyprzedzić ciężarówkę takim przybytkiem. Jak ryja nie wystawisz to nic nie zobaczysz, a jak będzie jechał tir to ci tego ryja rozp...li. Jeśli ktoś jest kretynem i nie rozumie jaką mamy organizację ruchu to proponuję 300% OC dla takich przygłupów i dalej wypisujta bzdury w komentarzach, jak to będzie fajnie...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze skąd te ceny . Anglik kosztuje 50% ceny HAHa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby mozna bylo jeszcze rejestrowac angliki na nauke jazdy i taxi... byloby pieknie. a tak przy okazji przypominam ze na UK swiat sie nie konczy. w japonii samochody zyja tyle co u nas telefony wiec moze byc bardzo ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie , jeżdzę Anglikiem w PL bez żadnego problemu a tak samo jak wybrałem się kilka lat temu do anglii na zarobek moim autem z polski i tam jeździłem przez prawie rok i nie miałem nawet zarysowanego lusterka , tutaj już jeżdżę 3 miesiące praktycznie codziennie i nie mam z niczym problemu , do wyprzedzenia auta wystarczy zachować odpowiednią odległość i uwierzcie mi nie ma najmniejszego problemu minąć nawet 3 auta dostawcze na drodze jednopasmowej ,tylko panowie i panie trochę wyobraźni bo dla was angol to zło a to jest to samo auto co jest dopuszczone w większości krajów europejskich do ruchu prawostronnego , owszem niemcy bo pewnie zaraz znajdą się tacy fachowcy mają same autostrady ale też mają miasta i drogi jednopasmowe ale uwierzcie mi mało kto na tych drogach wyprzedza i u nas też nie pokozaczycie niedługo bo są zaostrzone coraz bardziej kary za przekroczenie predkosci wiec i autem LHD też zastanowisz się 2 razy bo jak przekroczysz predkość o 50 a będą miśki stały to ci nic nie pomoże czy masz z lewej czy z prawej strony kierownicę tostracisz prawko a nikt z tego co zauwazylem a mam już kilkanascie lat prawo jazdy żeby wyprzedzal auto na drodze jednopasmowej o 20 km auto np tira który pędzi 85-90 średnia predkosc zeby go minąć w krótkim czasie to rozpędzenie auta do 120-130 więc zastanówcie się co piszecie a dla aut typu ciągniki czy kierowcy którzy jadą 50 na 90 są sposoby wystarczy zamontować kamerę pod lewę lusterko w wysokiej jakości a dla ludzi mieszkających na wyspach to żaden koszt kupić dobrą kamerkę za 400/500 zł i podpiąć ją do wyświetlacza i mieć polę widzenia niejednokrotnie lepsze niż kierowca używający auta z kierownicą po lewej stronie, ludzie troszkę pomyślcie bo naprawdę większość z was pewnie nie używała angola w ruchu europejskich i może to jest czarna magia zmieniać biegi lewą ręką ale niz pozatym i powiem tyle że wolę sprowadzić z tamtą samochód niż kupować perłe z polski za którą niemiec płakał jak sprzedawał poskładaną z 5 pięciu innych kolorowych aut ,pozdrawiam fanów motoryzacji , wiem że nie muszę nikogo do nikogo zmuszać ale auta tam są w dużo lepszym stanie technicznym bo około 90% z nich jest serwisowane w serwisach u dilera i jak może wiekszosc z was się orientuje czemu służą kategorię auto w angli więc raczej trupa bitego nie kupisz tak jeśli nie jesteś tego świadomy ,pozdrawiam życzę szerokości i czekam na pierwsze raporty z dróg i porównywanie ilości wypadków angoli i LHD :)    PS jesli ktoś miał tanie ubezpieczenie w UK i ma u kogos adres zameldowania , wystarczy przedłuzacz umowę z ubezpieczalnią i wykupić cover na rok na europę , zrobić aktualny MOT i wykupić TAX road i nic pozatym :) i można cieszyć się angolem bez najmniejszych problemów u nas w kraju i tylko patrzeć jak nasze perełki z PL zżera ruda :]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to aż się nóż w kieszenie otwiera. Są dużo ciekawsze samochody niż GOLF które będzie można sprowadzić z Anglii jak np Nissan Skyline , czy Nissan Silvia . No ale to tak jest jak świat "znawców" samochodów kończy się na golfie czy calibrze . Żenada . A na wyprzedzanie wystarczy zamontować kamerke w lusterku i monitor w środku i już widzisz wszystko i nie jesteś zagrożeniem. Wystarczy ruszyć głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny aut w Anglii i w Polsce .. człowieku widac nie byles w UK, nie widziales to nie pisz bzdur.   Cena auta w Anglii to 50% ceny auta w Polsce.   Nie liczac mozliwosci sprawdzenia samochodu na 3 rozne sposoby w systemie (bazie danych aut) rzadowej. (czy zweryfikowanie kazdego przegladu technicznego wstecz (przebieg, uwagi itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor jest tendencyjny , poza tym lepszy oryginalny "anglik" niż podrabiany "europejczyk" to tyle  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota zrobił te porównanie cenowe, przecież auta z Angli są naprawdę tańsze niż u nas o dobre 40% . Jeżdzę anglikami po polsce już prawie 4 lata i nie sprawia mi to żadnego kłopotu, nawet powiem że jest mi wygodniej niż autem z kierownicą po lewej stronie. Moją żonę też zaraziłem do jazdy anglikiem i nie ma z tym najmniejszego problemu. Pan redaktor tak jak nasz rząd jest do DUPY!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz tego atykułu chyba jest idiotą.. ebay.co.uk i widac co ile kosztuje auta stoja za grosze ja smigam jako kierowca wana codziennie anglikiem mercedesem sprinterem juz 2 rok leci jak codzinnie uzytkuje polskie auto w anglii i nie  sprawia mi to trudnosci jakiejkolwiek... 3 razy zwoziłem anglika do polski i robiłem jakies 400 km w samej polsce i nie bło to bardziej niebezpieczne od aut z 1990 gdzie lada chwila moze cos odpasc ... jak macie łyse opony to uwazacie jadac to samo bedzie z anglikiem bedziecie uwazac i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...